Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

„Wieści Fizjoterapeutyczne” nr 10

Zaproszenie na warszawskie spotkanie „Przy kawie o ustawie”. Rejestracja na XII Konferencję Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Pierwsze spotkanie Komitetu Organizacyjnego Samorządu Fizjoterapeutów.

NEWS nr 1 – „Przy kawie o ustawie”
W najbliższy czwartek (14 lipca), w warszawskim Instytucie Psychiatrii i Neurologii (ul. Sobieskiego 9 w Sali Seminaryjnej II Kliniki Neurologii, wejście przez parter budynku rehabilitacji neurologicznej) odbędzie się spotkanie dotyczące ustawy o wykonywaniu zawodu fizjoterapeuty. Początek wydarzenia o godz. 18:00. W spotkaniu weźmie udział dr Zbigniew Wroński, Konsultant Krajowy w dziedzinie fizjoterapii. Więcej informacji.

NEWS nr 2 – „XII Konferencja Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii”
XII edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii „Perspektywy rozwoju fizjoterapii” odbędzie się w Pabianicach, w dniach 25-26 listopada 2016 r., w Hotelu Fabryka Wełny. Więcej informacji i rejestracja.

NEWS nr 3 – „Pierwsze spotkanie Komitetu Organizacyjnego Samorządu Fizjoterapeutów”
Poznajcie skład personalny Komitetu Organizacyjnego Samorządu Fizjoterapeutów. Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska.
Kolejne „Wieści Fizjoterapeutyczne” ukażą się w ostatnim tygodniu lipca. W międzyczasie polecamy zapisać się na nasz newsletter branżowy.


Autor:
 Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.