Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Wydawnictwo Lekarskie PZWL partnerem merytorycznym NURSEUM

NURSEUM sp. z o.o., czyli lubelski startup będący twórcą Terminarza Medycznego, nawiązał współpracę z Wydawnictwem Lekarskim PZWL należącym do PWN. W związku z tym pojawi się kilka nowych korzyści dla użytkowników naszej bezpłatnej aplikacji ułatwiającej pracę pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów. Między innymi otrzymacie dostęp do archiwalnych artykułów oraz zniżki na wydarzenia organizowane przez PWN.

Pomiędzy NURSEUM oraz Wydawnictwem Lekarskim PWZL została podpisana umowa o wzajemnej promocji. Od tej pory wiadomości o Terminarzu Medycznym pojawią się w źródłach PWN.

W jaki sposób na tym skorzystacie?

  • W Bazie Wydarzeń Terminarza Medycznego będziemy umieszczać wydarzenia organizowane przez PWN. W ten sposób nie ominą Was informacje o ciekawych szkoleniach lub konferencjach. Co więcej, na hasło NURSEUM uzyskacie rabat podczas rejestracji na dane wydarzenie.
  • Do Bazy Wiedzy aplikacji dodamy artykuły branżowe pochodzące z archiwum Wydawnictwa. Korzystanie z bazy pozwoli Wam więc bezpłatnie zapoznać się z unikalną wiedzą ekspercką.
  • Przygotujemy konkursy i inne akcje, w których możecie wygrać książki specjalistyczne Wydawnictwa Lekarskiego PZWL. Już teraz macie szansę zdobyć takie nagrody w naszej nowej inicjatywie – szczegóły znajdziecie na blogu.
  • O działaniach PWN istotnych dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów dowiecie się również z naszego newslettera. Otrzymacie na przykład wieści o publikacjach Wydawnictwa Lekarskiego.

Jeśli nie chcecie, by ominęły Was informacje o kolejnych działaniach wynikających z podjętej współpracy, jak najszybciej polubcie naszego fan page’a, dołączcie do zamkniętej grupy na Facebooku i zapiszcie się na cotygodniowy newsletter. Śledźcie też zawartość aplikacji Terminarz Medyczny NURSEUM.

Jak zyskać dostęp do Terminarza Medycznego? Jeśli macie laptopa, zarejestrujcie się na stronie, a następnie zalogujcie. Natomiast jeżeli wolicie używać smartfonu (tylko z systemem Android), pobierzcie aplikację, zarejestrujcie się i zalogujcie na utworzone konto.

Do usłyszenia!

Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.