Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Jak w wygodny sposób prowadzić grafik dyżurów

Pracujesz w placówce medycznej i prowadzisz grafik dyżurów? Terminarz Medyczny NURSEUM, czyli bezpłatna aplikacja dla pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów i opiekunów medycznych, pozwala szybko i sprawnie organizować czas pracy. Dzięki niemu będziesz mieć zawsze pod ręką swój elektroniczny grafik. Wystarczy jedynie dostęp do laptopa lub smartfonu (z systemem Android).

Terminarz Medyczny pomaga w organizacji czasu pracy również tych pielęgniarek i położnych, które pracują w różnego typu placówkach medycznych. Korzystając z aplikacji, zyskasz wygodny dostęp do elektronicznego kalendarza, w którym możesz umieszczać swój grafik dyżurów na najbliższe dni i tygodnie. Jak znaleźć tę opcję? Wejdź w menu po lewej stronie i kliknij „KALENDARZ”.

Gdy już przejdziesz do kalendarza, naciśnij niebieski przycisk „Dodaj Dyżur”, który jest widoczny u góry.

Pojawi się okienko z polami do uzupełnienia. Wpisz datę i godzinę początku oraz końca danego dyżuru. Dodaj tytuł oraz notatkę, która pomoże Ci w organizacji zadań. Na koniec kliknij niebieski przycisk „ZAPISZ”.

Po dodaniu dyżuru możesz go edytować, naciskając „EDYTUJ”. Natomiast gdy rozwiniesz opcje obok przycisku, masz możliwość usunięcia albo skopiowania wpisanej pozycji.

Wszystkie zaplanowane dyżury będą widoczne w elektronicznym kalendarzu w aplikacji. Jeśli klikniesz w któryś z nich, zobaczysz istotne szczegóły na jego temat, w tym wpisane wcześniej notatki.

Jak uzyskać dostęp do elektronicznego grafika dyżurów? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto w Terminarzu Medycznym NURSEUM. Jeśli używasz laptopazarejestruj się na stronie, a potem zaloguj. Natomiast jeżeli korzystasz ze smartfonu (tylko z systemem Android), pobierz aplikację, zarejestruj się, a następnie zaloguj.

Do usłyszenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.