Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zakończyliśmy etap zgłoszeń do płatnej akcji edukacyjnej dotyczącej stomii

W niedzielę zakończył się etap przyjmowania zgłoszeń do płatnej akcji edukacyjnej związanej ze stomią, organizowanej przez zespół Terminarza Medycznego NURSEUM razem z jednym z czołowych dystrybutorów wyrobów farmaceutycznych. W ciągu dwóch tygodni organizator skontaktuje się telefonicznie ze wszystkimi pielęgniarkami, które wyraziły chęć udziału w przedsięwzięciu.

Do płatnej akcji edukacyjnej mogły zgłaszać się pielęgniarki na indywidualnych praktykach, opiekujące się pacjentami cierpiącymi na dolegliwości związane ze stomią. W niedzielę zakończyliśmy etap zbierania zgłoszeń. W ciągu najbliższych dwóch tygodni zadzwonimy do osób, które wyraziły chęć uczestnictwa w przedsięwzięciu, by omówić istotne szczegóły. Na podstawie rozmów telefonicznych wybierzemy pielęgniarki, z którymi finalnie nawiążemy współpracę przy projekcie.

Zadaniem uczestników akcji będzie edukowanie pacjentów ze stomią podczas wizyt domowych w kwestiach związanych z pielęgnacją przy użyciu określonych wyrobów medycznych. Zakres pracy to: przeprowadzenie krótkiej prezentacji, przekazanie pacjentowi materiałów informacyjnych, wypełnienie przygotowanej przez nas ankiety. Oferujemy wynagrodzenie za każdą taką wizytę edukacyjną.

Serdecznie dziękujemy wszystkim pielęgniarkom, które zgłosiły się do udziału.

Arkadiusz Bieniek

Zespół Marketingu Terminarza Medycznego NURSEUM

Comments are closed.