Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Zasady zgłaszania działań niepożądanych produktów leczniczych

Każdy produkt leczniczy może powodować niepożądane skutki. Należy zgłaszać wszystkie działania, które podczas przyjmowania danego leku przez pacjenta wydają się niewłaściwe. Jak to zrobić zgodnie z procedurami? Tę kwestię wyjaśnia mgr Jerzy Krukowski, pielęgniarz z wieloletnim doświadczeniem i kierownik specjalistycznych kursów pielęgniarskich.

Działania niepożądane to zarówno działania szkodliwe, jak i takie, które powodują uczucie dyskomfortu. Powinny zostać jak najszybciej zgłoszone w odpowiednie miejsce. W jaki sposób dokonać zgłoszenia? Potrzebne informacje znajdziecie w zakładce Baza Wiedzy w Terminarzu Medycznym NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji ułatwiającej codzienną pracę pielęgniarek i położnych.

Jak dołączyć do grona użytkowników Terminarza Medycznego? Jeśli korzystacie z laptopazarejestrujcie się na stronie, a następnie zalogujcie. Natomiast jeżeli wolicie smartfon (z systemem Android) pobierzcie aplikację, zarejestrujcie się, a potem zalogujcie na powstałe konto.

Do usłyszenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.